Bildirimler
Şu anda, yeni bir bildirim mevcut değil!

Yeni bildirim olduğu zaman tam olarak burada karşına çıkacak.

1 dakika okunma süresi

0 yorum

25

WhatsApp’ta Anket Nasıl Oluşturulur?

Evet arkadaşlar uzun süredir beklenen özellik sonunda geldi diyebiliriz :) WhatsApp anket özelliğini kullanıma açtı. WhatsApp anket özelliği en çok konuşma gruplarında işinize yarayacaktır mutlaka. Peki bu anket özelliğini nasıl kullanacağız?

BSoylu

1 yıl önce

WhatsApp’ta Anket Nasıl Oluşturulur?

Evet arkadaşlar uzun süredir beklenen özellik sonunda geldi diyebiliriz 🙂 WhatsApp anket özelliğini kullanıma açtı. WhatsApp anket özelliği en çok konuşma gruplarında işinize yarayacaktır mutlaka. Peki bu anket özelliğini nasıl kullanacağız?

WhatsApp anket özelliği mobil uygulama üzerinde konuşma sayfasında + ikonuna bastığınızda çıkan seçenekler içerisinde yer alıyor. Anket seçeneğine tıkladığınızda karşınıza açılan pencerede Anket sorusu ve anket cevaplarını girebiliyorsunuz. Maksimum 12 adet anket seçeneği girebiliyorsunuz. Anket sorunuzu ve seçeneklerinizi girdikten sonra Gönder butonuna tıklayarak anketi paylaşıyorsunuz.

Anketi paylaştıktan sonra oluşturduğunuz seçeneklerden hepsini seçebiliyorsunuz. Yani birden fazla seçeneneği aynı anda seçebiliyorsunuz. Daha sonra oy durumunu anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

WhatsApp anket özelliğine ait ekran görüntülerini aşağıya ekliyorum. Kolay gelsin 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?