Bildirimler
Şu anda, yeni bir bildirim mevcut değil!

Yeni bildirim olduğu zaman tam olarak burada karşına çıkacak.

1 dakika okunma süresi

0 yorum

12

TOKİ Sonuçlanmamış Başvuru Var Ne Demek? Ne Anlama Geliyor?

Sonuçlanmamış başvuru var ne demek? TOKİ başvuru ekranı bugün herkes için açıldı. Başvuru ekranının açılması ile birlikte herkes başvuru sonucunu sorgulamak için TOKİ sayfasına akın ediyor, ben de dahil 🙂 e-Devlet TOKİ sayfasında başvuru durumunu sorgulamak isteyenlerin karşısına sonuçlanmamış başvuru var uyarısı çıkıyor. Başvuru yapan ve para yatıranlar, bunun ne olduğunu, ne anlama geldiğini ben […]

BSoylu

2 yıl önce

TOKİ Sonuçlanmamış Başvuru Var Ne Demek? Ne Anlama Geliyor?

Sonuçlanmamış başvuru var ne demek?

TOKİ başvuru ekranı bugün herkes için açıldı. Başvuru ekranının açılması ile birlikte herkes başvuru sonucunu sorgulamak için TOKİ sayfasına akın ediyor, ben de dahil 🙂 e-Devlet TOKİ sayfasında başvuru durumunu sorgulamak isteyenlerin karşısına sonuçlanmamış başvuru var uyarısı çıkıyor. Başvuru yapan ve para yatıranlar, bunun ne olduğunu, ne anlama geldiğini ben gibi araştırmaya başladı.

Başvuru durumu sorgulama sayfasında SONUÇLANMAMIŞ BAŞVURU VAR uyarısı, başvuru şartlarını taşıyıp taşımadığınızın halen değerlendirmede olduğunu gösteriyor. Başvuru sayısı çok olduğu için bu süreç biraz sürebilir. 

Burada sizin için aktif başvurusu mevcut dendiğinde, başvurunuzu yaptığınız ve değerlendirme sürecinde, şartların uyup uymadığının kontrol edildiği süreçtesiniz demektir. 

Sizin başvuru ekranınızda ne yazıyor? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?