Bildirimler
Şu anda, yeni bir bildirim mevcut değil!

Yeni bildirim olduğu zaman tam olarak burada karşına çıkacak.

1 dakika okunma süresi

0 yorum

37

İnstagram’da Gönderilen Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

İçindekilerBekleyen Takip İsteklerini Nasıl Görebilirim?Merhaba arkadaşlar bu yazımızda instagram hesabınız ile takip isteği gönderdiğiniz fakat henüz kabul edilmemiş isteklerinizi bulmanın bir yolu var.  İnstagram’da gönderdiğiniz ancak henüz karşı tarafın onaylamadığı takip isteklerinin hangi tarihte gönderdiğiniz tarih ile beraber görebilirsiniz. Bunun için ilk olarak instagram veri talebi oluşturmanız gerekmektedir. Veri talebi nasıl oluşturacağım diye soracak olursanız […]

BSoylu

1 yıl önce

İnstagram’da Gönderilen Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda instagram hesabınız ile takip isteği gönderdiğiniz fakat henüz kabul edilmemiş isteklerinizi bulmanın bir yolu var.  İnstagram’da gönderdiğiniz ancak henüz karşı tarafın onaylamadığı takip isteklerinin hangi tarihte gönderdiğiniz tarih ile beraber görebilirsiniz. Bunun için ilk olarak instagram veri talebi oluşturmanız gerekmektedir. Veri talebi nasıl oluşturacağım diye soracak olursanız ilgi yazımı aşağıya ekliyorum.

[irp posts=”640″]

İnstagramdan veri indirme talebinizi oluşturup dosya indirme işlemini yaptıktan sonra indirilen dosya içerisinde ki bilgileri aşağıdaki yazımızda mevcut.

[irp posts=”666″]

Bekleyen Takip İsteklerini Nasıl Görebilirim?

İnstagramdan veri indirme talebi oluşturup indirdiğiniz dosyanızda index.html dosyasını açıp Takipçiler ve takip edilenler başlığı altında Bekleyen Takip İstekleri menüsünden hangi tarihte istek atıp kabul edilmemiş isteklerinizi ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?