Bana Masal Anlatma

Paylaş
 

Film vizyona giriş yaptığında izlemiştim. İlk başlarda sıkıcı olsa da daha sonra olayların artmasıyla sürükleyici olmuştu. Film hakkında bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. İzlemenizi tavsiye ederim 🙂
“Bana Masal Anlatma 9 Ocak 2015 tarihinde vizyona çıkmış bir filmdir . Filmin süresi 1 saat 48 dakika sürüyor . Bana Masal Anlatma filminin yönetmenliğini Burak Aksak yapıyor . Komedi ve romantik tür kategorisinde olan bu film Türk yapımıdır . Film çekildiği günden bu güne büyük ilgi görmüş ve filmi izleyenlerin sayısı şimdiden bir buçuk milyon izleyici sayısına ulaşmış durumdadır . Film Suriçi adında bir semtte geçmektedir.

Filmde rol alan ana karakterler arasında Hande Doğandemir , Gürkan Uygur , Gökçe Bahadır , Ercan Yazgan , Ani ipekaya , burcu Biricik , Cihan Ercan,Sadi Celil Cengiz , Beray Yenilmez ,Erdal Tosun , Cengiz bozkurt , Tarık Ünlüoğlu , Devrim Yakut , Fatih Artman gibi ünlü isimler yer alıyor . Filmdeki rıza kendi halinde şoförlük yapan bir gençtir . Fatih ve Ayperi aşkını anlatan Bana Masal Anlatma Filminin yönetmeni olan Burak Aksak filmin senaristliğinide yapıyor.”


Bu yazı 176 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

REKLAM
Kredi hakkında bilgi alanı ismin anlamı bul