WeSnap Uygulaması

Birbirinden uzaktaki iki kullanıcının bir fotoğrafı tamamlayıp, paylaşmasını sağlayan WeSnap uygulamasını bugün kullanıcılara açan Çeliker’in uygulaması Product Hunt’ta da listeleniyor. Yazı hazırlandığı sırada Product Hunt’ta ilk sırada yer alan uygulama özellikle Türk kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor.

Facebook ya da Twitter hesabınızla giriş yaptığınız WeSnap bir ortaklaşa üretim uygulaması, bu özelliği öne çıkarıyor, arayüzü temiz ve vaadini küresel standartlarda yerine getiriyor. WeSnap’te bir başka kullanıcıyla birlikte kendi ortak yapımınızı paylaşabileceğiniz gibi, dilerseniz halihazırda paylaşılan bir fotoğrafın diğer yarısını tamamlayabiliyorsunuz. Fotoğraf eklerken hazır filtreleri kullanabiliyor kendi albümünüzden seçim yapabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde bir yıldan uzun süredir çalıştıklarını belirten Gökhan, Stanford Design School’un Design Thinking yöntemleriyle uygulama üzerinde sürekli geliştirmeler yaptıklarını söylüyor. İki kişilik ana ekibin geliştirdiği uygulama bugüne kadar yatırım almamış ancak şu anda yalnızca davetli yatırımcıların katıldığı bir turun devam ettiği bilgisini veriyor Gökhan bize. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama “sponsorlu yarımlar” yani yarım fotoğraflarla gelir yaratmayı planlıyor.

App Store’da ilk kez Kasım 2014’te beta sürümü yayınlanan ve yalnızca davetiyeyle üye kabul eden WeSnap bugünden itibaren tüm kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Android için de beta sürümü yayınlanan uygulama yalnızca Product Hunt kullanıcılarına açık. İncelemek isterseniz uygulamanın iOS versiyonu için linki takip edebilirsiniz. Bugün düzenlenecek özel bir partiyle lansmanı yapılacak olan WeSnap, etkinliği canlı yayınlıyor.

https://youtube.com/watch?v=dHKTUVdxb8k

Kaynak: webrazzi.com

Bu yazı 238 kere okundu.
Etiketler:
App Mobil Uygulama WeSnap
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Kredi hakkında bilgi alanı ismin anlamı bul