Osmancık Ömer Derindere MYO’ dan Girişim

Paylaş
 

Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu, Nevşehir Üniversitesi tarafından hazırlanan Ürgüp’te düzenlenen Ulusal Meslek Yüksekokulları Çalıştayı’nda bilimsel çalışmanın sunumunu başarı ile gerçekleştirdiler.

Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı öğrencisi Bülent Soylu, Nevşehir Üniversitesi tarafından 13-15 Haziran 2012 tarihleri arasında Ürgüp’te düzenlenen Ulusal Meslek Yüksekokulları Çalıştayı ve Öğrenci Sempozyumunda Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu’nun başarılı hocası Öğr. Gör. Aytaç Altan ve Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Dr. Serhat Oğuzhan Kıvrak ile birlikte çalışarak hazırladıkları “Web Tabanında C# Programlama Dili İle E-Yıllık Programı Kaynak Kod Yazılımı ve Program İçerisinde Yer Alan Anketlerin SPSS 17.0 Paket Programı İle İstatistiksel Analizlerinin Yapılması” konu başlıklı bilimsel çalışmanın sunumunu başarılı bir şekilde yapmıştır.

Öğr. Gör. Aytaç Altan ve Bülent Soylu katılım belgelerini, Sempozyum Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ersan Kabalcı’ dan aldı.

Osmancık’a bilim adına daha fazla katma değer sağlamak istediklerini, bunun içinde özverili bir şekilde öğrenci-hoca işbirliği içerisinde proje odaklı çalıştıklarını belirten Öğr. Gör. Aytaç Altan çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Kaynak: Mynet.Com

Bu yazı 221 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Kredi hakkında bilgi alanı ismin anlamı bul