isminanlamibul.com Projesi

Paylaş
 

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda 1 haftalık süreç içerisinde oluşturduğum isminanlamibul.com internet sitesini size tanıtacağım.

isminanlamibul.com u oluştururken asp.net ve c# programlama dilinden, veritabanı olarak MsSql veritabanından yararlandım. Site tasarımı olarak hazır ve ücretsiz olarak sunulan Bootstrap’ ı kullandım. (Bir sonraki yazılarda Bootstrap hakkında detaylı bilgi veririm.)

Peki isminanlamibul.com ne işe yarıyor?

isminanlamibul.com veritabanında bulunan 8.000 adetten fazla isimin anlamını, kökenini, harf sayısını, tek tek harf analizini, karakter analizini, isim analizini, kader sayısı ve yorumunu, numerolojisi hakkında bilgiler veriyor. Ek olarak isimlerin işaret dili, braille alfabesi, deniz kod işaret flamaları, çivi alfabesi ve hiyeroglif(mısırca) olarak nasıl gösterildiklerini, Türk Dil Kurumu, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Mors alfabesinde nasıl kodlandıklarını sizinle paylaşıyor.

İnternet sitesine aşağıda bulunan logoya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Öneri ve yorumlarınızı yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.

isminanlamibul.com
Bu yazı 139 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Kredi hakkında bilgi alanı ismin anlamı bul